Velikonoční hrudka, syrek ...každý to volá jinak ...já jsem dělala poprvé ...stále to dělávala mamka, tak jsem vyzkoušela tedy i já ...ještě vychytat pár mouch a bude to dokonalé :)
Příprava
120 min
Náročnost
Snadné
Počet porcí
8
Zobrazení
3922x
Ingredience
Postup přípravy
1
Vejce si rozšleháme s mlékem, přidáme sůl, přivedeme pomalu k varu a mícháme, vaříme na mírném ohni v podstatě až do vytvoření hrudiek jako na tvaroh, cca 15 min
2
Potom přidáme bylinky, já mám teď jen pažitku, promícháme a vlejeme přes gázu, zavěsíme tak, aby veškerá voda odkapala ...i 2-3 hodiny, uložíme do chladu ...potom už jen nakrájet a ochutnat
Komentáře a postřehy (0)
No comments yet. Be the first to share your opinion!
Rychlé info
Příprava
120 min
Náročnost
Snadné
Počet porcí
8
Zobrazení
3922x