Przygotowanie
40 min
Trudność
Łatwe
Porcje
6
Wyświetlenia
7696x
Składniki
Instrukcje
1
Białka z solą ubijamy ręcznym mikserem na bardzo sztywną pianę, po części dodajemy cukier, a na końcu delikatnie łyżką wmieszujemy mąkę z orzechami. Smarujemy na dużą blachę wyłożoną papierem do pieczenia, którą lepiej jeszcze posmarować masłem, gęsto posypujemy cukrem pudrem i pieczemy 10 minut w 180 stopniach.
2
Następnie ściągamy z papierem na kuchenny blat i jeszcze ciepłe zwijamy, a następnie zostawiamy do ostygnięcia. Potem rozwijamy, smarujemy nadzieniem i ponownie zwijamy, jednocześnie przy odwijaniu usuwamy papier do pieczenia. Zostawiamy do stężenia w lodówce.
3
Nadzienie
Do wyższej miski wlewamy bardzo zimne mleko, wsypujemy 2 saszetki bitej śmietany, dobrze ubijamy ręcznym mikserem i na końcu dodajemy twaróg.
Komentarze (0)
Brak komentarzy. Podziel się swoją opinią jako pierwszy!
Szybkie info
Przygotowanie
40 min
Trudność
Łatwe
Porcje
6
Wyświetlenia
7696x