Znowu odświeżyłam jeden super przepis ze swojego starego zeszytu kucharskiego i było widać, że chłopcy naprawdę się ucieszyli. Kiedyś była to taka pewność na podróże, ale z biegiem czasu skład i jakość pogorszyły się na tyle, że w sklepie już jej nie kupuję.
Przygotowanie
95 min
Trudność
Łatwe
Porcje
8
Wyświetlenia
10959x
Składniki
Instrukcje
1
Mięso i kiełbasę mielimy w maszynce do mięsa (mam sitko nr 8), wsypujemy do miski, dodajemy pokrojone w kostkę jajka i paprykę, mrożony groszek oraz surowe jajka, solimy, przyprawiamy, próbujemy z vegetą i wszystko dokładnie mieszamy. Masę wkładamy do woreczka na pasztet, wkładamy do wrzącej wody i gotujemy na małym ogniu przez 1 godzinę i 15 minut.
2
Następnie pozostawiamy do ostygnięcia, wyjmujemy z opakowania i przechowujemy w lodówce do stężenia. Ostudzone spożywamy z pieczywem.
Komentarze (0)
Brak komentarzy. Podziel się swoją opinią jako pierwszy!
Szybkie info
Przygotowanie
95 min
Trudność
Łatwe
Porcje
8
Wyświetlenia
10959x