Ingredience
Postup přípravy
Připravíme si těsto - v misce rozšleháme vejce s krystalovým a vanilkovým cukrem. Šleháme nejprve na střední rychlosti a později na nejvyšší aby jsme získali téměř bílou hmotu ušlehanou do pěny. Později pomalu po lžících přidáváme prosátou mouku s práškem do pečiva a citrónovou kůru. Zlehka vyšleháme. Těsto přelejeme do plechu vyloženým papírem na pečení a pečeme v předehřáté troubě na 180°C cca 15 - 20 minut.
Uděláme si náplň. Vyšleháme šlehačku aby byla tuhá. Opatrně do ní zlehka vmícháme kyselou smetanu. Přidáme odkapané mandarinky s cukrem. Náplň rovnoměrně rozetřeme na upečené a vychladnuté těsto a na chvíli dáme do lednice ztuhnout.
Připravíme si želé. V hrnci si uvaříme šťavu z obou kompotů, přidáme i vodu tak aby jsme měli spolu 750 ml. Přidáme cukr a vanilkový cukr. Pořádně to rozmícháme v ovocném základě a převaříme. Výsledkem by měl být krásný hladký krém. Pokud želé trochu vychladne, nalejeme ho na náplň a necháme vychladnout.