Príprava
75 min
Náročnosť
Jednoduché
Počet porcií
10
Zobrazení
11993x
Ingrediencie
Postup
1
V miske začneme šľahať maslo s cukrom a po jednom zašľaháme vajcia a dôkladne prošleháme. Pridáme strúhané jablká a mlieko a nakoniec vmiešame zmes múky, prášku do pečiva, kakaa a štipky soli. Dôkladne premiešame a vlejeme na menší plech s vyšším okrajom (32x22cm). Pečieme 30 minút na 170 stupňov. Necháme úplne vychladnúť a potom potrieme šľahačkou.
2
Čoko-šľahačka
+ ingrediencia: 1 vrecúško prášku na prípravu horúcej čokolády (20g, ja som použila od fy.Samantha s višňovou príchuťou).
3
Smotanu vyšľaháme s cukrom a stužovačom a nakoniec vešleháme čokoládový prášok. Natrieme na vychladnutý korpus a dozdobíme čokoládovými paličkami (hovineka). Prepáčte, snáď to nikoho nepobúri, ale ja musela. Deti to tak odmalička hovoria.
Komentáre a postrehy (0)
Zatiaľ žiadne komentáre. Podeľte sa o svoj názor ako prvý!
Rýchle info
Príprava
75 min
Náročnosť
Jednoduché
Počet porcií
10
Zobrazení
11993x