listok

O mne

Peter z Popradu (36 r. 2 deti), invalid od roku 2009, je muž so silnou vôľou a neúnavným duchom. Napriek svojim fyzickým obmedzeniam sa rozhodol, že svojim talentom a nápadom môže prispieť svetu a pomôcť ostatným. Vytvoril portál s receptami o varení, ktorý je veľmi úspešný a pomáha mnohým ľuďom v ich každodennom živote.

Peter sa rozhodol vytvoriť portál s receptami o varení, pretože chcel pomôcť tým, ktorí nemajú veľa skúseností v kuchyni alebo hľadajú nové a zaujímavé recepty. Svoj portál nazval už v roku 2013 "RadVarím.sk" a snažil sa aby bol pre užívateľov čo najprístupnejší. Na stránke môžete nájsť recepty na všetky druhy jedál, od polievok až po dezerty.

Peter si dal záležať aj na tom, aby stránka bola vizuálne príťažlivá a prehľadná, aby si užívatelia mohli ľahko vybrať to, čo ich zaujíma. Peter však nie je profesionálny programátor a tak sa musel učiť programovanie sám. Trvalo mu to veľa času a úsilia, ale nakoniec sa mu podarilo vytvoriť portál, ktorý bol plne funkčný a užívateľsky prívetivý. Napriek tomu, že mal Peter mnoho prekážok na ceste, nikdy sa nevzdával. Jeho odhodlanie a túžba pomôcť iným mu pomohli prekonať aj tie najťažšie momenty.

Vzhľadom na to, že Peter nie je schopný pracovať v tradičnom zmysle, je závislý na finančnej podpore. Jeho portál s receptami je však zadarmo pre každého a Peter sa usiluje, aby to tak ostalo aj naďalej. Preto sa obracia na svojich priaznivcov s prosbou o finančnú podporu. Aj malá suma môže byť veľkým prínosom pre udržanie portálu nažive a umožnenie Petrovi pokračovať v jeho práci.

Petrova odvaha a snaha pomáhať iným je nádherný príklad toho, ako jedna osoba môže zmeniť svet. Jeho portál s receptami o varení je dôkazom toho, že aj s malými prostriedkami môžeme pomáhať a prinášať radosť a úžitok ostatným.

Pre ľudí s dobrým srdcom:
SK61 0200 000 0028 3703 5255

Ďakujem