listok
Peter Lauf

Porcií 3
Minút 30
Náročnosť Stredná

(4.51 / 5)
Videné: 189 905 x
Morčacie soté špeciál

Komentár kuchára

Taký pokus čo chladnička dá :) ale zato výsledok prekvapil. Za mňa výborné kuracie soté. Recept je jednoduchý a podľa mňa vcelku vydarený. Polovička si tiež pochvaľovala. Teraz by som však ten recept urobil málinko inak. Čo na to povieš ty? Zanechaj mi komentár


Potrebujeme:

Recept krok po kroku

 • Krok 1.

  Nakrájanú cibuľku spražime do zlatista na oleji. Mäsko nakrájané na kocky pridáme na panvicu s cibuľkou a necháme mäsko stiahnuť. Počas miešania okereníme soľou, čiernym korením, paprikou podľa chuti. Ja som dal tej papriky malinko viac ;). Podlejeme cca deci a pol vody, tak aby to mäsko zalialo asi na 3/4.

 • Krok 2.

  Pridáme kukuricu, hrášok a nakrájanú kapiu. Cca 10-15 minút to podusíme na miernom ohni a pridáme syr. Dobre rozmiešame a po piatich minútach podávame. Ryžu urobíme podľa návodu na obale

Kuchár/ka

chef

Teším sa s každej odozvy, na každý recept. Ak predsa navaríte podľa niektorého z mojich receptov, budem ešte radšej ak zanecháš komentár :)

Zobraz profil

Komentáre (3)

 • avatar
  Dusan
  14.09.20 10:21:22

  Odpovedat ste mohli kedy sa pridava kecup a horcica

 • avatar
  Marek Růžička
  17.10.19 03:41:38

  V ingredienciách je kečup a horčica v postupe nie. V postupe je kapia ktora zasa nie je v ingredienciách. To sú zmiešané dva recepty či čo???

 • avatar
  Peter Lauf
  23.01.19 10:56:14

  Ďakujem za toľko videní receptu. Ani neviem či si to vôbec zaslúžim.. <3

Máte otázku? Alebo pochvalu? Komentujte recept